گوشی موبایل اپل مدل iPhone 13 Pro Max ظرفیت 256 گیگابایت - دو سیم کارت

اپل

0 تومان

آیفون ۱۳ پرو مکس نه تنها بهترین آیفون تاریخ، بلکه بزرگترین به روز رسانی دوربین تا کنون را یدک می‌کشد. دوربین‌های بزرگ‌تر و بهتر، صفحه نمایش با refresh rate بالا، باتری بهینه‌تر و ارتقای اجباری تراشه را می‌توان از بارزترین تغییرات اپل دانست. 
تغییرات در سیستم دوربین با یک واحد اصلی جدید به همراه سنسور بزرگ‌تر و لنز روشن‌تر شروع می‌شود. مدول ultrawide دارای لنز روشن‌تری است، لنزهایی با فوکوس خودکار که برای اولین بار در آیفون دیده می‌شود. مدول telephoto با لنز کمی تیره‌تر که دسترسی بهتری را تا ۳ برابر ارائه می‌دهد. 
در جلو تقریبا همه چیز ثابت مانده است به غیر از کاهش ۲۰ درصدی اندازه ناچ که قابل احساس است. 
در نهایت اپل ۱۳ پرو مکس را با نمایشگرهای ۱۲۰ هرتزی یا بهتر است بگوییم، ProMotion مجهز کرد که قادر به refresh rates متغییر، برای رسیدن به حداکثر ۱۰ هرتز می‌باشد و باعث حفظ باتری می‌شود. یک صفحه نمایش با ویژگی بی‌نظیر که شامل پشتیبانی ازDolby Vision ، روشنایی زیاد و ارائه رنگ عالی است. 
آیفون‌های ۲۰۲۱ همگی با ظرفیت باتری افزایش یافته عرضه می‌شوند و در ۱۳ پرو مکس، این افزایش ۱۸ درصدی است. ۲.۵ ساعت بیشتر از پرو مکس سال گذشته یا به نوعی طولانی‌ترین عمر باتری که تا به حال در آیفون می‌باشد. گوشی‌های سری آیفون ۱۳ همراه با تراشه A15 راهی بازار شده‌اند که طبق ادعای اپل حدود ۵۰ درصد سریع‌تر از تراشه‌های رقیب است. سایت تخصصی AnandTech عملکرد این تراشه را به طور گسترده مورد برسی قرار داده و در نهایت به این نتیجه رسیده که عملکرد A15 حتی از ادعای اپل هم بهتر است! ۱۳ پرو مکس در حافظه‌های مختلف و با حداکثر یک ترابایت فضای ذخیره سازی به تولید رسیده است.