گوشی موبایل اپل مدل iPhone 15 ظرفیت 128 گیگابایت - دو سیم کارت

اپل

0 تومان

خلاصه داینامیک آیلند به سری‌های معمولی آیفون هم راه یافت. در حال حاضر تمامی موبایل‌های سری ۱۵ اپل دارای داینامیک آیلند هستند. اما این تنها تغییر در آیفون ۱۵ نیست، این سری همانند نسخه‌های پرو از دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسل بهره‌مند است که می‌تواند تصاویر خارق العاده‌ای را ثبت کند. با اینکه هنوز این موبایل با نسخه پرو خود فاصله بسیار زیادی دارد همچنان به نسبت سری ۱۴ ارتقای بیشتری دریافت کرده است.

برخلاف نسخه‌های ۱۵ پرو در آیفون‌های ۱۵ و آیفون ۱۵ پلاس از بدنه ترکیبی آلومینیوم و شیشه استفاده شده است. شاید به قدرتمندی نسخه‌های پرو نباشند اما همچنان زیبا و چشم نواز هستند. طراحی کلی تغییر زیادی نداشته است و همچنان شباهت بسیار زیادی با موبایل‌های قبلی اپل یعنی آیفون ۱۴ و ۱۳ دارد. تنها نکته در مورد ظاهر می‌تواند طراحی خمیده‌تر آن باشد. برخلاف نسخه‌ پرو و پرو مکس خبری از Action Button در آن نیست. تغییر بزرگ این موبایل اضافه شدن درگاه USB-C به آن است. حال موبایل‌های اپل همانند موبایل‌های اندروید می‌توانند با شارژر‌های تایپ سی شارژ شوند.

دوربین اصلی ۴۸ مگاپیکسلی به شما این امکان را می‌دهد که عکس‌های بسیار واضح‌تری ثبت کنید. حالت Focus هوشمند این امکان را فراهم می‌کند تا حتی پس از گرفته شدن عکس، مرکز توجه عکس را تغییر دهید. تراشه اصلی در آیفون ۱۵ و ۱۵ پلاس، تراشه A16 Bionic است همان تراشه‌ای است که در موبایل ۱۴ پرو مکس استفاده شده است. این پردازنده قدرت و سرعت پردازش بسیار بالایی دارد که در نهایت باعث می‌شود بتوانید به راحتی از تمامی قابلیت‌های iOS 17 استفاده نمایید.

التبه شایان به ذکر است به اندازه پردازنده آیفون‌های ۱۵ پرو قدرتمند نیست که بتواند بازی‌‌های کنسولی‌‌ را اجرا کند ولی به اندازه‌ای قدرتمند است که بتواند تمامی کار‌ها مورد انتظار شما از یک موبایل قدرتمند را به راحتی انجام دهد. قیمت آیفون ۱۵ حدود ۱۰۰ دلار از آیفون ۱۴ بیشتر است که به جز صفحه نمایش و عمرباتری تکراری ارتقای بسیار زیادی نسبت به نسل گذشته خود داشته که ارزش آن را چند برابر می‌‌کند.